Tak się zastanawiam...

Autor Wątek: Tak się zastanawiam...  (Przeczytany 3465 razy)

Charlie Haf

• MountainMen
  • Dziki
  • Puszcza Kozienicka/ Wawa
Tak się zastanawiam...
« dnia: Marzec 07, 2012, 09:44:52 am »
Jeśli 90% wątków jest schowana dla gości, to co 15 gości ogląda wieczorem na forum?
A może powinniśmy udostępnić całe forum - dla wszystkich?
Keep yer powder dry, ya hear,
Haf

drzewian

• Pielgrzym
  • **
Odp: Tak się zastanawiam...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2012, 10:09:28 am »
A jeśli to boty???

Paulus601

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2012, 02:17:24 pm »
W godzinach wieczornych czyli gdzieś ok 23-24 siedzi mniej więcej do 4 gości czasem 5 w sumie to tak samo zastanawiam się co przeglądają bo bez rejstracji jest tego nie wiele.

Old Hurry

• MountainMen
  • Dziki
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2012, 02:23:02 pm »
Pewien zakres tzw. "linii bezpieczeństwa" musimy sobie zostawić. Bo w przeciwnym razie bedzie jak z tą "panienką", która lata na golasa po chałupie, nie mając zasłoniętych okien i wszyscy maja darmową radochę. Od wnuczka po dziadka. ;D ;)
Pozdrawiam.
Old Hurry

Pontiac

• Pielgrzym
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2012, 06:11:46 am »
jak gosc przejrzy czesciowo i skuma o co chodzi,i jesli to lubi zarejestruje sie.Tak jak ja:) tylko wiecej i czesciej posty aby nuda nie wialo:D

Red Nose

• MountainMen
  • Dziki
    • Klub Strzelecki Kaliber.45
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2012, 06:54:43 am »
Jak na 57 uzytkownikow pisze 7 to ciezko o newsy jak na portalu informacyjnym
"Good injun is dead injun" Gen. P. H. Sheridan

Charlie Haf

• MountainMen
  • Dziki
  • Puszcza Kozienicka/ Wawa
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2012, 08:59:27 am »
jak gosc przejrzy czesciowo i skuma o co chodzi,i jesli to lubi zarejestruje sie.Tak jak ja:) tylko wiecej i czesciej posty aby nuda nie wialo:D

Dużo racji Pontiac, tylko zastanawiałem się, czy któreś z ukrytych działów pokazać szerszej publiczności "na zachętę" i jeśli tak to które - stąd pytanie do Szanownych Współtwórców Forum  :)

Keep yer powder dry, ya hear,
Haf

Krzysiu

• Tropiciel
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2012, 10:14:01 am »
Jak dla mnie zamknięty powinien być tylko dział, w którym znajdują się lub znajdą relacje z imprez. Łatwo tam wyskoczyć z czymś, czym nie powinno się chwalić. U mnie w grupie obowiązuje zasada, że o pewnych sprawach nie mówi się na forum i nie zamieszcza zdjęć przy alkoholu (czasami zjawi się jakieś piwo). Ale jeśli relacje będa odpowiednio ocenzurowane, to nie dostrzegam nic, czego nie można upublicznić.

Inna sprawa, to tematy organizacyjne grupy reko. To powinno być utajnione, nawet przez osobami zalogowanymi, ale nie będącymi członkami grupy. 

Red Nose

• MountainMen
  • Dziki
    • Klub Strzelecki Kaliber.45
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2012, 12:16:38 pm »
Dzial GRH MM - tylko dla czlonkow
W srodku moz byc galeria mniej ocenzurowana ale wtedy uczestnicy spotkan i tak wiedza co sie dzialo.
Na zewnatrz galeria ocenenzurowana musi byc poniewaz to nakreca ludzi.
Dzialy bron,howto,info o imprezach wraz z relacjami itp. powinny byc publiczne. To w koncu forum - robienie sztucznie atmosfery tajemniczosci i niedostepnosci moze budzic skojarzenia ze snobizmem.
"Good injun is dead injun" Gen. P. H. Sheridan

R0GNAR

• Poszukiwacz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2012, 04:18:15 am »
No nie wiem.Zainteresował mnie temat wiec sie zarejestrowałem. Jaki to problem ? Wejdzie gośc pare razy stwierdzi że chce wiecej i sie zarejestruje .Nie ,to nic nie tracimy.Zobaczcie piaskowe-byli tylko entuzjaści to forum było super a gdy sie rozrosło i nawiało ludzi chcących coś ugrac za pomocą CP, to co sie porobiło? Ilu zostało starych forumowcow? Większośc juz tylko czasem zagląda.